Güncel Haberler
news
Otomobil

Çantanıza Sığabilecek Motosiklet Sizlerin Olabilir

Dünya üzerinde elektrikli motosikletlere olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle de elektrikli motosiklet üreticileri her geçen gün farklı tasarımlar deneyerek ve bu tasarımlarını iyi bir pr çalışmaları ile destekleyerek birçok kişinin ilgisini çekmeye çalışıyor.

news
Elektrikli Araçlar

Cabrio Tesla Model Üretildi

esla tarafından üretilmiş olan elektrikli otomobiller, dünya sektöründe önemli gelişmeleri beraberinde getirmişti. Elektrikli otomobillerin başlangıcı olarak kabul edilen Tesla otomobilleri dünya üzerinde yeni bir akım başlatmıştı.

news
Otomobil Porsche

Porsche Müşterileri için “Behind The Scenes” Detaylarını Öğrenecek

Porsche, dünya genelinde yaygın olan salgın sebebiyle üretimine belli bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. Yaklaşık 40 günlük aradan sonra üretimine tekrardan başlayan Porsche, bu süreçte müşterilerinin sağlığını düşünerek yeni bir yazılım uygulaması geliştirdi.

news
Otomobil BMW

2021 Alpina XB7 Tanıtıldı

BMW geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak X7 paketinin M versiyonunu çıkarmayacağını açıklamıştı. Bu sebeple BMW’nin yeni çıkaracağı SUV paketini Alpina firması güçlendirmiş olucak.

news
Otomobil BMW

2021 Bmw 5 Serisi İçin Geri Sayım Yaklaşıyor

BMW’nin yeni sezon araçlarından biri olan 5 serisinin geçtiğimiz aylarda facelifti tüm ihtişamıyla sızdırıldı. BMW bundan önce hiç 5 serisi çıkarmamış gibi yeni 5 serisini yayınlamadan önce teaser yayınladı.

news
Otomobil

Volkswagen’den Golf Araçları için Radikal Karar

Alman otomobil firmasından gelen açıklamaya göre üretim kısmında, aracın bir bölümlerinde ufak bir sorun tespit edildiğini açıkladı.

news
Otomobil Opel

Yeni Opel Vivaro-e: Bir Ton Yük Çekiyor

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan Yeni Vivaro-e’nin fotoğrafları ve önemli detayları kullanıcılar